Top
Pergola Tente

Pergola Tente

Şık, konforlu ve ekonomik tente modellerinden birisi olan Pergola Tente üst düzey kalitede üretilmektedir. Kafe ve restoranların açık mekânlarının kapalı alanlara dönüştürülmesi için ilk tercih edilen tente çeşidi olmuştur. İşletmelerin dışında ticari olmayan ortamlarda da oldukça tercih edilmektedir. Evinizin bahçesinde veya terasında da Pergola Tente kullanılabilmektedir. Estetik ve şık tasarımı sayesinde dört mevsim kullanılabilen yaşam alanları oluşturabilirsiniz.

Paslanmaz yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Pergola Tente uzun ömürlü kullanıma sahiptir. Oluşabilecek herhangi bir sorunda kısa sürede yerinde müdahale ederek sürekli olarak satış sonrası hizmetlerimizden faydalanmanızı sağlıyoruz.Otomatik Pergola Tente
 bir diğer adıyla Motorlu Pergola Tente sayesinde zahmetsizde açıp kapatabilirsiniz. Diğer manuel tentelere göre oldukça kullanışlı ve zahmetsizdir. En kullanışlı tente çeşitlerinden birisi olması sebebiyle oldukça fazla kullanım alanına sahiptir.

Kullanım alanına göre daha şık bir görünüm elde edebilmek için Oval Pergola Tente tercih edilmektedir. Yağışın çok olduğu bölgelerde ve güzel bir görüntü elde edebilmek için ilk tercihiniz oval olacaktır. Bu özel görünü sayesinde rakiplerinize karşı üstünlük elde edebileceğiniz gibi müşterilerinize estetik bir ortamda ağırlamış olacaksınız.

Blog Görselleri

Pergola TentePergola TentePergola TentePergola TentePergola TentePergola TentePergola TentePergola TentePergola TentePergola TentePergola TentePergola Tente
WhatsappWhatsapp