Top

Öztürk Branda ve Tente

Öztürk Branda olarak; 1989 yılından bugüne tecrübemiz, dürüst ve kaliteli hizmet anlayışımız ile ilklerin öncüsü olduk. Hedefimiz her geçen gün artan tecrübemizle alanımızdaki en son yenilikleri ve en iyi hizmeti siz sayın müşterilerimizle buluşturmaktır.

Biz; sizin talepleriniz doğrultusunda, vermiş olduğunuz ölçülerle istediğiniz modeli tasarlıyoruz. Sağlam, kaliteli ve Türkiye standartlarının üstünde işçilik ve piyasanın altında fiyatlarımızla ürünlerimizi siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Ayrıca uzman ekibimizle tamir ve bakım hizmetlerini tam zamanında yerine getiriyoruz.

Kurumunuzun da benzeri doğrultuda ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya hazırız.

Öztürk Branda ve Tente

Misyon & Vizyon

Misyonumuz; Sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede projeler hazırlayarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ilk önceliğimizdir.

Vizyonumuz; Branda sektöründe bilgi ve tecrübesi ile uzmanlaştığı kaliteli ve emin projelerle adını ve sektördeki yerini her zaman sağlamlaştırarak, kent arasında ve kent haricinde yapmış olduğumuz projeleri başarıyla uygulamak, sonlandırmak ve kuvvetli yapısını koruyarak branda sektöründe dünya genelinde bir marka haline gelmeyi hedeflemektedir.

Garanti Tamirat

Satış Sonrası Hizmetler
Ürünlerimiz müşteri istekleri doğrultusunda özel olarak üretildiği gibi satış sonrası hizmetlerle de sektörde farklılık yaratmaya devam ediyoruz.

Ürünlerimizin sonuna kadar arkasında olduğumuz bilen mutlu müşterilerimiz, herhangi bir sorun yaşamaları durumunda en hızlı şekilde müdahale ettiğimizi bilirler.
WhatsappWhatsapp